Sylwester - sprawdź popularne trendy modowe.

Jedną z najbardziej wyjątkowych nocy w ciągu roku jest bez wątpienia noc sylwestrowa. Pożegnanie starego roku i powitanie nowego to doskonała okazja do świętowania. I choć w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa świętowanie może wyglądać inaczej niż zwykle, pamiętajmy jednak, że w tę szczególną noc warto prezentować się odświętnie. Tegoroczny sylwester w Krakowie z pewnością będzie wyjątkowy. Na Rynku Głównym pojawi się wiele instalacji z podświetleniem i laserami w tym także tak zwana Brama Otwarta, przez którą można będzie przejść. Wejdźmy, więc w nowy rok z dobrym nastawieniem ubrani w stylowe, modne kreacje.

Idealna stylizacja na sylwester w Krakowie – co w tym roku jest szczególnie modne?

Kraków to piękne i magiczne miast, jeżeli więc noc sylwestrową będziemy spędzać właśnie tu zadbajmy o to abyśmy i my w tym czasie prezentowali się naprawdę dobrze. W 2020 roku warto przede wszystkim postawić na blask. Sylwestrowa noc wymaga odpowiedniej oprawy. Jakie więc trendy modowe są obecnie najbardziej popularne? Jak ubrać się na sylwester w Krakowie? W tym roku szczególnie modne będą materiały połyskujące w sztucznym świetle. Dlatego też warto zdecydować się na kreacje z brokatowymi elementami, cekinami, które mienią się w świetle czy też sukienki z metalizowanymi nitkami. Jeżeli chodzi zaś o kolory to pamiętajmy, że w modzie sylwestrowej dużym uznaniem cieszą się takie barwy jak: złoto, srebro czy granat. Nie możemy zapomnieć również o zawsze modnej i ponadczasowej czerni. Jeżeli lubimy ubrania w żywych, soczystych kolorach to na sylwester w Krakowie warto założyć kreacje w burgundowej czerwieni, odważnej fuksji czy też głębokim szmaragdzie. Duże znaczenie mają także dodatki, w tym roku szczególnie modne są ozdobne wiązania, różnego rodzaju sznureczki czy też koronkowe wstawki. Pamiętajmy także, że podstawą każdego sylwestra jest także odpowiedni makijaż. Jest on, bowiem idealnym dopełnieniem modnej stylizacji. W tegorocznym sylwestrowym makijażu, podobnie jak w przypadku stroju, dobrze jest postawić na blask. Makijażowym hitem od kilku sezonów są np. metaliczne cienie. Na sylwestra idealnie sprawdzą się również czerwone usta czy też tak zwane kocie oczy.

Sylwester - sprawdź popularne trendy modowe.

Popularne modowe trendy prosto z wybiegów.

Jeżeli podczas nocy sylwestrowej chcemy wyglądać modnie i stylowo to z całą pewnością warto zapoznać się najnowszymi trendami dominującymi na wybiegach mody. W tym roku liczą się przede wszystkim wyraziste wzory, kolory i fasony. Modne są pomysłowe stylizacje. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju frędzle, które to mogą pojawić się na sukienkach, spódnicach czy też nawet na butach lub torebkach. W swojej sylwestrowej kreacji warto także postawić na bufiaste rękawy, które to są popularnym trendem już od kilku sezonów. Wybierając strój na sylwestra pamiętajmy także o tym, że nasza kreacja powinna być nie tylko modna, ale również odpowiednio dopasowana do naszego stylu i do posiadanej sylwetki. Strój sylwestrowy musi być odświętny i elegancki, ale także wygodny.