Torebki, które koniecznie trzeba mieć tej jesieni i zimy

Prezentacja przyszłorocznych kolekcji właściwie dobiegła już końca. Wystarczy więc dokładnie zapoznać się ze zdjęciami, by łatwo można było dojść do wniosku, jakie trendy będą modne w nadchodzącym roku. Jeśli planujesz większe zakupy, upewnij się, czy rodzaj torebek damskich, który ci się spodobał, będzie cieszyć się popularnością przez długi czas. Oszczędność finansowa podczas zakupów jest niezwykle istotna.

Torebki, które koniecznie trzeba mieć tej jesieni i zimy

Jak możesz zauważyć, w trendach nie dokona się żadna rewolucja – modne będą te torebki, które już nosisz od kilku sezonów, a przede wszystkim te, które wpisują się w maksymalizm, ekstrawagancję, czy nawet w ekscentryzm.

 

Mini i mikrotorebki

 

Projektanci od jakiegoś czasu wypuszczają na rynek torebki o niewielkich rozmiarach, które cieszą się powodzeniem od kilku sezonów. Smartfony są jednak coraz większe, a torebki mniejsze i mniejsze. Jeśli ten trend ci nie odpowiada, weź pod uwagę torby typu oversize.

 

Torebki oversize

 

Torebki oversize wciąż będą modne w przyszłym roku i bardzo dobrze, bo w nich zmieści się wszystko. Jeśli jesteś typem kobiety, która musi pomieścić mnóstwo różnych drobiazgów, ta propozycja jest właśnie dla ciebie. Mega duże modele były pokazywane na niejednym wybiegu. Projektanci, którzy wypuszczają na rynek takie gigantyczne torebki, to m.in. Gucci, Michael Kors, a także Altuzarra.

 

Krokodyla skóra

 

Jeśli chodzi o fakturę, to wciąż króluje egzotyka, a konkretnie skóra krokodyla. Jeśli odpowiada ci właśnie taki rodzaj skóry, z pewnością bez trudu znajdziesz taką torebkę w jednej z sieciówek, które mają od kilku lat w swojej ofercie takie produkty. Może się nawet okazać, że już posiadasz w swojej kolekcji torebkę z krokodylej skóry, oczywiście nie tej prawdziwej.

 

Torebki z ciekawą rączką

 

Wysadzane kamieniami i aplikacjami damskie torby z ciekawą rączką to niewątpliwy hit nadchodzącego sezonu. Jeśli chcesz się nosić modnie, postaw na pasek ozdobiony futrem, wstążką, bądź też na jego interesującą formę. Na ozdobne rączki możesz liczyć, jeśli skorzystasz z oferty Fendi i Mulberry. Takie torebki proponuje też Anjya Hindmarch, czy Aleksander Wang.

 

Kopertówka idealna na co dzień

 

Ogromne wzięcie będą mieć w nadchodzących miesiącach kopertów na co dzień. Tradycyjne modele przechodzą swój renesans – możesz zakupić torebkę tego typu w wersji bardziej pojemnej, oversize’owej. Niektóre modele są wyposażone dodatkowo w rączki, by stały się jeszcze bardziej wygodne.

 

Podwójne torebki

 

Jeśli chcesz dać się zauważyć, weź pod uwagę podwójne torebki, a nawet w wersji potrójnej od Gucci. Są to modele, które cieszą się popularnością już od kilku sezonów, a jesienią i zimą również będą się doskonale sprawdzać, gdyż idealnie wpisują się w obecny trend im więcej, tym lepiej. A jakie są twoje odczucia?