Klimatyczna sypialnia dla niej i dla niego

Klimatyczna sypialnia dla niej i dla niego

 

 

Atmosfera sprzyjająca relaksowi to obok wygodnego materaca, dopasowanego twardością do wymagań, najważniejszy element sypialni. Nie kupimy jej w sklepie z meblami – nastrój pomieszczenia zależy od aranżacji przestrzeni, a także kilku innych czynników. W każdym pomieszczeniu ważne jest naturalne i sztuczne oświetlenie, widoku z okna, a także coś nienazwanego, nieuchwytnego – właśnie atmosfera miejsca. Jak ją stworzyć? Magia pięknych dekoracji, plakatów, obrazów w ramach lub estetyczna fototapeta 3D na ścianę do sypialni pomoże osiągnąć zamierzony efekt.

 

Poranek ze śniadaniem do łóżka

W klimatycznej sypialni nie tylko dobrze się śpi, ale również miło spędza niedzielne poranki, czyta książki w pochmurne dni, czy ogląda seriale z łóżka. Warto stworzyć prywatną oazę, w której będzie można schować się przed całym światem. Pokój powinien mieć jak najwięcej indywidualnego charakteru i odzwierciedlać cechy właściciela. Świetnie do tego celu nadają się fototapety 3d do sypialni. To pierwszorzędny sposób na wyrażenie swojego temperamentu i dopasowanie atmosfery pokoju do potrzeb.

Wśród dostępnych wzorów tapet na rynku są nostalgiczne krajobrazy i ekspresyjne, pełne mocnych barw grafiki. Egzotyczna oranżeria w stylu art. deco, antyczne dzieła sztuki, street art. i pop art., reprodukcje znanych obrazów, duże kwiaty w stylu buduarowym – to wszystko jest w zasięgu ręki!

Do stylu życia, w którym poranki spędza się w łóżku z filiżanką kawy i croisantem, widok na Avenue des Champs-Élysées lub na cały Paryż z lotu ptaka, będzie znakomitym tłem.

Klimatyczna sypialnia dla niej i dla niego

 

Sypialnia w stylu japandi

Japandi to trend, który coraz chętniej gości w nowoczesnych mieszkaniach. Połączenie skandynawskiej i japońskiej stylistyki w spójną całość z pozoru wydaje się karkołomne. A jednak się udało i trzeba przyznać, że wygląda znakomicie! Cechy charakterystyczne tej stylistyki idealnie współgrają z komfortem i wyciszeniem, którego szukamy w sypialni.

Akcenty skandynawskie, minimalistyczne przeplatają się z prostotą i przytulnością. Japandi hołduje idei hygge. To życie w pełnej równowadze i otaczanie się tym, co piękne i dające radość. Czy potrzeba czegoś więcej w sypialni?

Jak zwizualizować ten styl pokazuje nam galeria ObrazyFoto.eu, prezentując obrazy w dużych formatach i grafiki użytkowe. Każdy można zamówić jako samoprzylepną fototapetę 3D do sypialni i chłonąć płynącą z nich atmosferę. Twórca zestawu tych obrazów ma wyjątkowe wyczucie stylu, na którym można polegać, urządzając mieszkanie w zgodzie z ideą hygge.  

Męska sypialnia w stylu loft

Pudrowy róż na ścianach i dodatkach powoli odchodzi z wnętrz do lamusa i z przyjemnością pomachamy mu na do widzenia. Dla równowagi sprawdźmy aranżacje z charakterem. Industrialna atmosfera, szare ściany z surowego betonu, loftowe meble, metalowa rama łóżka, oświetlenie z czarnymi oprawami, malowanymi proszkowo lub listwy LED, wbudowane w elementy mebli – nawet w bloku z wielkiej płyty powinno się udać łączenie elementów w zgrabną całość! Zamiast kłaść beton, wystarczy fototapeta 3D do sypialni. To męska decyzja, jak ma wyglądać loftowe wnętrze!